Новини

Виплата процентів за борговими ЦП на користь нерезидента: хто сплачує податок на репатріацію?

23.03.2020 / 17:30

ДПС України зазначає, що обов’язок зі сплати податку з доходів нерезидента у вигляді процентів за борговими цінними паперами  (облігаціями) в розмірі 15 %  їх суми та за їх рахунок за вимогами п. 141.2  ст. 141 ПКУ, якщо інше не передбачено...

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання

«Гарячі лінії»

Дата: 18 червня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42