Новини

COVID-19: товари/роботи/послуги, необхідні для запобігання поширенню коронавірусу, закуповуватимуться без проведення тендерів

25.03.2020 / 09:20

20.03.2020 р. Кабміном ухвалено постанову «Деякі питання закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19) на території України».

Документом встановлено, що закупівлі, необхідні для боротьби зі спалахами коронавірусної хвороби COVID-19, в умовах нагальності здійснюються без проведення тендерів, з обов’язковим оприлюдненням в електронній системі всієї інформації про проведену закупівлю (ціну, обсяг тощо). Для цього укладений договір про закупівлю має бути завантажений в електронну систему разом з усіма додатками до нього. Завдяки цьому бюджетні кошти витрачатимуться прозоро та контрольовано.

Такий порядок здійснення закупівель дасть змогу оперативно забезпечити всім необхідним заклади охорони здоров’я, а також установи, заклади та підприємства інших центральних органів виконавчої влади, що долучені до заходів щодо запобігання поширенню COVID-19.

«Гарячі лінії»

Дата: 7 травня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42