Новини

COVID-19: податківці просять повідомляти про призупинення підприємницької діяльності

25.03.2020 / 13:20

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі на виконання Закону України від 17.03.2020 р. № 533-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» запрошує суб’єктів господарювання різних форм власності та підприємців Херсонщини повідомити податкову службу області:

-  про призупинення фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання у період з 18 березня поточного року та на період дії введених заходів;

вказати зменшення наявної кількості найманих працівників  з 18 березня поточного року та на період дії введених заходів.

Важливо: за допомогою меню «Листування з ДПС» приватної частини Електронного кабінету платники податків мають можливість надіслати листи, інформацію до відповідного органу ДПС у форматі pdf (обмеження 2 МБ). Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також на електронну пошту: ks.zagvid@tax.gov.ua ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

«Гарячі лінії»

Дата: 7 травня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42