Новини

COVID-19: за які звітні місяці не нараховується та не сплачується плата за землю?

25.03.2020 / 15:00

Плата за землю (земельний податок), а також та орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності за земельні ділянки, що перебувають у власності або користуванні, у тому числі на умовах оренди, фізичних або юридичних осіб, та використовуються ними в господарській діяльності не нараховується та не сплачується за період з 01.03.2020 р. по 30.04.2020 р. При цьому платники плати за землю (крім фізичних осіб), які за п. 286.2 ст. 286 ПКУ подали податкову декларацію, мають право подати уточнюючу податкову декларацію, в якій відобразити зміни податкового зобов’язання зі сплати плати за землю за відповідні місяці.

Фізичним особам — платникам плати за землю перерахунок здійснюється контролюючим органом.

ЗІР, категорія 111.06

«Гарячі лінії»

Дата: 7 травня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42