Новини

COVID-19: які документи потрібні для одержання сертифіката про форс-мажор

26.03.2020 / 14:50

Враховуючи складну ситуацію, в якій опинилися більшість підприємців  на території України у зв’язку карантином, введеним Кабінетом Міністрів України, та запровадженням обмежуючих заходів у відповідних сферах, ТПП України спростила процедуру подання заяви для одержання сертифіката про форс-мажор. 

Більшість звернень пов’язані з неможливістю виконання договірних зобов’язань. Якщо ваш випадок тотожний, то  в такому разі вам знадобиться  мінімальний пакет документів:

  • відповідна форма заяви, підписана керівником підприємства (https://ucci.org.ua/zaiavi-pro-zasvidchiennia-fors-mazhornikh-obstavin);
  • копія договору;
  • копія наказу (розпорядження) у зв’язку з необхідністю припинення діяльності на підставі відповідних нормативно-правових актів;
  • повідомлення (сповіщення іншої сторони). 

Надсилати документи слід в електронному варіанті на електронну адресу: ucci@ucci.org.ua

ВАЖЛИВО: СУМАРНИЙ РОЗМІР ВКЛАДЕНИХ ФАЙЛІВ МАЄ БУТИ НЕ БІЛШЕ 10 МЕГАБАЙТ НА ОДНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ!

Якщо Ви одержали автоматичну відповідь, що скринька переповнена, будь ласка, ще раз ретельно перевірте розмір вкладених файлів. У разі необхідності відправлення великих обсягів, переконливо просимо користуватися сервісами файлових сховищ (Google Disk та іншими) і додавати у звернення посилання на файли у сховище.

Звертаємо увагу, що заявник має право звертатися до ТПП за засвідченням форс-мажорних обставин у разі вже порушеного строку виконання зобов’язання у зв’язку з уведеним карантином.

«Гарячі лінії»

Дата: 4 червня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42