Новини

COVID-19: дистанційне ознайомлення з матеріалами судової справи

02.04.2020 / 16:00

У відповідь на численну кількість звернень стосовно ознайомлення з матеріалами справи під час дії карантину Приморський районний суд повідомив.

З метою запобігання виникненню та поширенню гострих респіраторних захворювань та коронавірусу COVD-19, який віднесено до особливо небезпечних інфекційних хвороб, Головою Приморського районного суду м. Одеси було видано наказ «Про організацію роботи Приморського районного суду м. Одеси» від 16.03.2020 р. № 14/с. Відповідно до п. 1.4 наказу ознайомлення з матеріалами судової справи здійснюється в дистанційному режимі. Заяви про ознайомлення з матеріалами справи повинні надсилатись через електронну адресу (Електронний кабінет).

Відповідно до наказу ДСА України від 22.12.2018 р. № 628 «Про проведення тестування підсистеми «Електронний суд» у місцевих та апеляційних судах функціонує підсистема «Електронний суд» в тестовому режимі. Приймання та реєстрація процесуальних документів, надісланих з електронної пошти з доменним іменем «@mail.gov.ua» або з будь-яких інших доменних імен, судами не здійснюється.

Згідно з вимогами розділу XI Положення про автоматизовану систему документообігу суду приймання та реєстрація надісланих до суду учасниками судового процесу процесуальних документів мають здійснюватися з офіційних електронних адрес (Електронних кабінетів), які вони зобов’язані створити в Електронному суді, розміщеному за посиланням: https://cabinet.court.gov.ua, за умови попередньої реєстрації офіційної електронної адреси (Електронного кабінету) та з обов’язковим використанням такою особою власного електронного цифрового підпису з метою обов’язкової ідентифікації за електронним цифровим підписом заявника як учасника справи або його представника (адвоката) задля виконання положень ст. 43 ЦПК, ст. 44 КАС та запобігання ознайомленню з матеріалами справи осіб, які насправді не є учасниками провадження.

Зверніть увагу! Для реєстрації на порталі «Електронний суд» необхідно мати електронний цифровий підпис.

«Гарячі лінії»

Дата: 4 червня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42