Новини

Соцзахист: штраф за надання підробленого лікарняного

02.04.2020 / 18:00

Вироком Жовтневого районного суду м. Кривого Рогу затверджено угоду, укладену між прокурором Криворізької місцевої прокуратури № 3 та громадянином Т., обвинуваченим у використанні завідомо підробленого документа (частина четверта ст. 358 Кримінального кодексу України).

Як встановлено судом, 27-річний обвинувачений Т. наприкінці 2019 року тиждень був відсутній на робочому місці та задля підтвердження законності такої відсутності отримав у невстановленої особи лист непрацездатності про перебування на амбулаторному лікуванні в Комунальному підприємстві «Криворізька міська лікарня № 2» Дніпропетровської обласної ради». Обвинувачений Т., знаючи, що лист непрацездатності містить неправдиві відомості щодо наявності в нього захворювання та перебування на амбулаторному лікуванні, надав його голові правління цехової профспілкової організації ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат». Підроблення листа непрацездатності було встановлено судовою експертизою, згідно з якою більшість реквізитів на бланку листка непрацездатності, включаючи штамп та печатку, створені на кольоровому принтері.

Обвинувачений Т. у судовому засіданні повністю визнав свою вину у вчиненому кримінальному правопорушенні, судом призначено узгоджену між сторонами кримінального провадження міру покарання у виді штрафу в розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн.

Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений до Дніпровського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

З повним текстом судового рішення можна ознайомитись в ЄДРСР за номером 212/1495/20.

Вирок суду від 18 березня 2020 року.

«Гарячі лінії»

Дата: 4 червня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42