Новини

Приміщення сільгосппризначення: коли є право на застосування преференцій в оподаткуванні?

04.04.2020 / 13:00

ДПС України на запитання підприємства, яке є власником кількох нежитлових приміщень сільськогосподарського призначення, чи поширюється на нього дія пп. «ж» пп. 266.2.2 ст. 266  ПКУ, відповіла так.

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання