Новини

До яких ОЗ може застосовуватися мінімальний строк амортизації?

04.04.2020 / 14:00

ДПС України не заперечує, що платник податку на прибуток має право застосувати у податковому обліку мінімально допустимий строк амортизації (два роки) для основних засобів,  які відносяться до четвертої групи (машини та обладнання), незалежно від строку корисного використання таких основних засобів з метою амортизації у бухгалтерському обліку, але за умови, що виконуються вимоги, передбачені п. 43 підрозділу 4 розділу XX ПКУ.

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання