Новини

Сергій Верланов: «ДПС працює і ми готові до консультацій з бізнесом із застосуванням нових форматів»

10.04.2020 / 14:20

Державна податкова служба використовує нові формати спілкування з представниками бізнесу в умовах карантину. 9 квітня Голова ДПС Сергій Верланов провів онлайн-зустріч із представниками Американської торговельної палати в Україні.

«У нашій країні триває карантин, тому всі наші зусилля спрямовані передусім на захист наших працівників та платників податків. Ми вжили низку обмежувальних заходів щодо спілкування з нашими клієнтами, втім ДПС працює і за потреби ми готові до консультацій з бізнесом із застосуванням нових форматів», — зауважив Голова ДПС Сергій Верланов. 

Під час зустрічі керівник податкової служби надав відповіді на актуальні запитання щодо останніх новацій у податковому законодавстві. Йшлося, зокрема, про зміни у контрольно-перевірочній роботі, звільнення від плати за землю та податку на нерухомість, передбачене Законом України від 17 березня 2020 року № 533, механізм застосування пільги з ПДВ щодо операцій постачання на митній території України лікарських засобів, медвиробів, медобладнання тощо.  

Більше читайте тут.

«Гарячі лінії»

Дата: 18 червня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42