Новини

При реалізації якого мазуту не сплачується акциз?

14.04.2020 / 16:30

ДПС України на запитання підприємства, чи вважається пальне, що не входить до переліку підакцизних товарів відповідно до пп. 215.3.4 п. 215.3 ст. 215 Кодексу, пальним в розумінні пп. 14.1.1411 п. 14.1 ст. 14 Кодексу, пояснила так.

У разі якщо підприємство придбаває товар, який класифікується за кодом 2710 19 64 00 згідно з УКТ ЗЕД і за описом товару (продукції) згідно з УКТ ЗЕД є паливом пічним побутовим, що підтверджено відповідними документами та відноситься до підакцизних товарів, підприємство при здійсненні операцій з реалізації такого товару зобов’язане зареєструватися платником акцизного податку та сплачувати акцизний податок при виникненні об’єкта оподаткування відповідно до пп. 213.1.12 п. 213.1 ст. 213 Кодексу. Також у підприємства не виникає обов’язку щодо сплати акцизного податку за цими операціями та реєстрації акцизних складів.

/ІПК від 02.04.2020 р. № 1364/6/-99-00-17-03-01-06/ІПК/