Новини

Реалізація алкогольних напоїв і тютюнових виробів: відображати чи округляти копійки у чеках?

28.04.2020 / 16:45

п. 4 Постанови Правління Національного банку України від 15.03.2018 р. № 25 (далі – Постанова НБУ) передбачено, що юридичним особам, незалежно від організаційно-правової форми та форми власності і фізичним особам, що здійснюють підприємницьку діяльність, у разі відсутності монет дрібних номіналів (1, 2, 5 і 25 копійок), слід проводити округлення загальних у чеку сум готівкових розрахунків за товари (роботи, послуги) і загальних сум розрахунків в акті про видачу коштів або іншому документі, який оформляється при поверненні коштів у разі повернення товару.

Під округленням слід розуміти математичну операцію –  заміну числа в бік збільшення або зменшення з відповідною точністю.

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання