Новини

Як зменшити податкові зобов’язання з плати за землю за березень?

05.05.2020 / 15:20

ДПС України пояснила, що Законом України від 30.03.2020 р. № 540-ІХ який набрав чинності з 02.04.2020 р. до п. 524 підрозділу 10 розділу XX ПКУ внесені зміни, якими встановлено, що не нараховується та не сплачується за період з 1 березня по 31 березня 2020 року плата за землю (земельний податок та орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності) за земельні ділянки, що перебувають у власності або користуванні, у тому числі на умовах оренди, фізичних або юридичних осіб, та використовуються ними в господарській діяльності.

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання