Новини

ТЦУ: коли операції з пов’язаними особами вважаються контрольованими?

06.05.2020 / 09:50

ДПС України роз’яснила, що якщо господарські операції здійснюються між пов’язаними особами, одна з яких є нерезидентом, то, з урахуванням вимог пп. 39.2.1.7 ст. 39 ПКУ, такі операції підпадають під визначення контрольованих.

Платники податків, які у звітному році здійснювали контрольовані операції, зобов'язані подавати до контролюючих органів звіт про контрольовані операції...

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання