Новини

Невиробничі ОЗ передано в оренду: що з податковою амортизацією?

13.05.2020 / 09:53

Невиробничі основні засоби — поняття, як відомо, суто податкове. Його тлумачення наведено в пп. 138.3.2 ст. 138 ПКУ. Причина наявності такої групи об’єктів у ПКУ цілком зрозуміла: витрати на їх придбання не підлягають податковій амортизації. А єдиною ознакою невиробничих ОЗ є те, що вони «не призначені для використання в господарській діяльності платника податку». Але ж призначення активів — річ мінлива. Аж надто, коли йдеться про активи, які можуть використовуватися протягом тривалого часу.

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання