Новини

Мазут придбаний для подальшої реалізації: за яких умов без акцизу?

13.05.2020 / 11:20

ДПС України роз’яснила, що якщо підприємство купує мазут паливний за кодом УКТ ЗЕД 2710 19 68 10, який відповідає технічним умовам ДСТУ 4058-2001 (який не входить до переліку підакцизних товарів відповідно до пп. 215.3.4 ст. 215 ПКУ), що підтверджено відповідними документами, та надалі здійснює його реалізацію, у такого підприємства не виникатиме...

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання

«Гарячі лінії»

Дата: 4 червня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42