Новини

Безкоштовне харчування для працівників: що з ПДВ?

13.05.2020 / 14:20

Офіс великих платників податків ДПС визнає,  що підприємства  досить часто з метою забезпечення працівників безкоштовним харчуванням придбавають товарно-матеріальні цінності, послуги, основні засоби тощо, що складають собівартість такого харчування.

Відповідно до п. 198.3 ст. 198 ПКУ податковий кредит звітного періоду визначається виходячи з договірної (контрактної) вартості товарів/послуг та складається із сум податків, нарахованих (сплачених) платником податку за ставкою, встановленою п. 193.1 ст. 193 ПКУ, протягом такого звітного періоду у зв'язку з...

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання