Новини

COVID-19: як скористатись пільгою з ПДВ для медвиробів та ліків?

16.05.2020 / 13:00

Офіс великих платників податків ДПС повідомляє, що тимчасово, на період дії карантину, звільняються від оподаткування ПДВ операції з постачання на митній території України товарів (в тому числі лікарських засобів, медичних виробів та/або медичного обладнання), що задіяні у боротьбі з пандемією, перелік яких визначено постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2020 р. № 224 (далі – Перелік № 224) (п.71 підрозділу 2 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – Кодекс).

Операціями з постачання товарів є  операції з роздрібного продажу товарів кінцевим споживачам, у тому числі з реалізації аптечними установами товарів, включених до Переліку № 224, відповідно до норм Кодексу.

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання