Новини

Податкове адміністрування: як оскаржити ППР?

19.05.2020 / 11:20

Головне управління ДПС у м. Києві звертає увагу, що у разі якщо платник податків вважає, що контролюючий орган неправильно визначив суму грошового зобов'язання або прийняв будь-яке інше рішення, що суперечить законодавству або виходить за межі повноважень контролюючого органу, він має право оскаржити таке рішення.

Право оскарження податкового повідомлення – рішення (далі – ППР) надане платнику Податковим кодексом України (далі – ПКУ). Відповідно до ст. 56 ПКУ оскаржити ППР можливо в адміністративному або судовому порядку.

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання