Новини

COVID-19: як відкоригувати зобов’язання з ПДВ при постачанні «пільгових» товарів?

20.05.2020 / 08:45

ДПС України роз’яснила, що вартість товарів, які включені до Переліку КМУ від 20.03.2020 р. № 224, повинна визначатися без ПДВ з настання дати запровадження пільги, встановленої п. 71 підрозділу 2 розділу XX ПКУ, відповідно до змін, внесених Законом № 540, тобто з 17.03.2020 р. Ця вимога законодавства застосовується незалежно від того, чи містять договори та первинні документи, складені на постачання таких товарів, положення щодо необхідності нарахування ПДВ, чи ні, а також незалежно від дати укладення таких договорів.

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання