Новини

Дохід оскаржено у суді: чи подавати декларацію про майновий стан і доходи?

25.05.2020 / 16:00

ДПС України нагадала, що нормами ст. 179 ПКУ не передбачено звільнення платника податків від подання податкової декларації за підсумками звітного (податкового) періоду у випадку судового оскарження таким платником суми доходу у вигляді додаткового блага, яка зазначена фінустановою (банком) у формі №1ДФ. Фізична особа зобов'язана самостійно...

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання