Новини

Послуги від нерезидента: як у декларації з ПДВ відобразити суми зменшення компенсації їх вартості?

26.05.2020 / 15:00

Офіс ВПП ДПС України повідомив, що у разі виникнення підстав для коригування податкових зобов'язання та податкового кредиту, визначених ст. 192 ПКУ, отримувачем послуг — платником ПДВ до податкової накладної, складеної у зв'язку з отриманням від нерезидента послуг, місце постачання якихрозташоване на митній території України, складається розрахунок коригувань, який залишається у такого отримувача послуг.

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання