Новини

Призначення житлової субсидії: ДПС про добровільну сплату ЄСВ

28.05.2020 / 11:30

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє: призначення житлової субсидії відбувається, якщо особа на момент призначення житлової субсидії сплачує (за неї сплачують) єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ) у розмірі, не меншому мінімального, протягом двох місяців підряд перед днем звернення за призначенням житлової субсидії або сплачує (за неї сплачують) ЄВ у розмірі, не меншому, ніж мінімальний, протягом двох місяців підряд перед місяцем, в якому житлова субсидія призначається без звернення громадянина.

Порядок укладення договору про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування або одноразову сплату у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування (далі – Договір) врегульовано ст.10 Закону України від 08.07.2010 р. № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»  та розділу V Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20.04.2015 р. № 449.

Особа, яка виявила бажання брати участь у системі добровільного страхування, подає до контролюючих органів за місцем проживання заяву за формою згідно з додатком 3 до Інструкції № 449 (далі – Заява), копію трудової книжки (за наявності), виписку з системи персоніфікованого обліку (ОК-5) та копію документа, що посвідчує особу, а члени особистого селянського господарства надають також документ, що підтверджує їх членство в такому господарстві.

Контролюючий орган відмовляє в укладенні Договору у разі, якщо особа...

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання