Новини

Оплата праці: чи підлягають індексації виплати за час простою?

28.05.2020 / 12:30

Держпраці України, відповідаючи на запитання, посилається на положення п. 2 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2003 р. № 1078, яким визначено, що індексації підлягають грошові доходи населення, що не мають разового характеру, зокрема...

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання