Новини

Відпустка: чи має право на подовжену відпустку батько двох дітей, якщо мати перебуває на тривалому лікуванні?

02.06.2020 / 16:30

За словами Держпраці, гарантії, встановлені статтями 56, 176, 177, частинами третьою – восьмою ст. 179, статтями 181, 182, 182-1, 184, 185, 186 КЗпП України, поширюються також на батьків, які виховують дітей без матері (в тому числі в разі тривалого перебування матері в лікувальному закладі), а також на опікунів (піклувальників), одного з прийомних батьків, одного з батьків-вихователів.

Таким чином, якщо мати знаходиться на тривалому лікуванні, батько двох дітей...

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання