Новини

Великі платники податків: у 2021 році Реєстр скоротиться

06.06.2020 / 09:45

Офіс великих платників податків ДПС повідомляє про те, що на законодавчому рівні прийнято рішення щодо зміни критеріїв віднесення платників податків до категорії великих. Так, наразі Податковим кодексом України (зі змінами) передбачено, що великий платник податків – це, зокрема, юридична особа, у якої обсяг доходу від усіх видів діяльності за останні чотири послідовні податкові (звітні) квартали перевищує еквівалент 50 млн євро, або загальна сума податків, зборів, платежів, сплачених до Державного бюджету України (крім митних платежів) за такий самий період перевищує еквівалент 1,5 млн євро*.  

Нагадаємо, що зміни відбулися в частині збільшення обсягів платежів до Державного бюджету України — з суми, що перевищувала еквівалент 1 млн євро, до суми, що перевищує 1,5 млн євро.

Звертаємо увагу платників, що включення підприємств до Реєстру великих платників податків на 2021 рік відбуватиметься за оновленими критеріями, а відтак при здійсненні заходів з податкового планування на майбутній рік, підприємство вже сьогодні може визначитися із потенційним місцем обліку і податкового супроводження в органах Державної податкової служби України.

_______________
* пп. 14.1.24 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України