Новини

Надання в оренду третій особі об'єкта фінлізингу: як визначити базу оподаткування ПДВ?

09.06.2020 / 11:00

ДПС України пояснила, що операція з надання в оренду третій особі основних засобів, отриманих платником у фінансовий лізинг, є об’єктом оподаткування. База оподаткування ПДВ для такої операції визначається відповідно до п. 188.1 ст. 188 ПКУ виходячи з договірної вартості такої послуги. При визначенні бази оподаткування ПДВ враховується рівень звичайних цін. Якщо така операція не відноситься...

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання