Новини

Будівництво штучної водойми для цілей рибництва: чи виникає об’єкт оподаткування рентною платою?

11.06.2020 / 17:30

Господарство повідомило, що має намір будівництва штучної водойми для цілей рибництва та запитує про податкові наслідки, які виникають у зв’язку із використанням природних ресурсів під час такого будівництва.

ДПС України пояснила, що у разі дотримання чинного законодавства у господарства виникатиме об’єкт оподаткування рентною платою — обсяг видобутих нерудних корисних копалин. Базою оподаткування рентною платою буде величина витрат, понесених на будівництво такої рибогосподарської водойми з урахуванням витрат визначених п. 252.11 ст. 252 ПКУ із застосуванням коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства у розмірі середньозваженої облікової ставки, який щокварталу опубліковується на офіційному вебпорталі ДПС, та ставкою рентної плати у розмірі...

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання