Новини

Помилка у зведеній ПН: як виправити?

12.06.2020 / 09:15

ДПС України пояснила, що якщо платником податку допущена помилка у зведеній податковій накладній, складеній за п. 199.1 ст. 199 ПКУ, зокрема, зазначено зайву податкову накладну, яка не підлягала включенню до зведеної податкової накладної (податкову накладну, за якою податкові зобов’язання відповідно до п. 199.1 ст. 199 ПКУ не повинні були визначатися), то з метою вилучення такої...

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання