Новини

Електронний кабінет: як «єдиннику» правильно заповнити декларацію?

11.06.2020 / 14:30

В Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області повідомляють, що платники єдиного податку подають податкову декларацію платника єдиного податку за місцем реєстрації. Подати таку декларацію фізичні особи — підприємці можуть за допомогою приватної частини Електронного кабінету, для цього необхідно скористатися електронним ключем.

Слід зазначити, що у полі «Види підприємницької діяльності у звітному періоді» розділу І «Загальні показники підприємницької діяльності» податкової декларації платника єдиного податку — фізичної особи — підприємця необхідно зазначити код та назву виду економічної діяльності відповідно до Класифікатора видів економічної діяльності. При цьому необхідно вказувати лише ті види підприємницької діяльності, які фактично здійснювалися у звітному періоді платником єдиного податку.

Зауважимо, в меню введення звітності Електронного кабінету податкової декларації в електронному вигляді таблиця поля «Види підприємницької діяльності у звітному періоді» такої декларації містить лише одну строку. За потреби кількість рядків може бути збільшено шляхом додаванням нової строки у таблиці поля податкової декларації, яке здійснюється натисненням правої кнопки миші при наведенні курсору на рядок поля 9. Повинна з’явитись панель інструментів редагування рядків таблиці.

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання