Новини

Торгівля столовими винами: чи можлива без ліцензії та РРО?

13.06.2020 / 12:00

Головне управління у Полтавській області інформує про таке.

Фізична особа – підприємець, що перебуває на загальній системі оподаткування може здійснювати роздрібний продаж столових вин без наявності ліцензії на право роздрібного продажу алкогольних напоїв. При цьому застосування РРО є обов’язковим.

Вимоги Закону № 481/95 не поширюється на роздрібну торгівлю винами столовими, а також на виробництво вин виноградних і плодово-ягідних, напоїв медових, наливок і настоянок, виготовлених громадянами в домашніх умовах для власного споживання.

Відповідно до частини 14 ст. 15 Закону № 481 ...

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання