Новини

Відпустка без збереження зарплати: чи впливає на визначення суми виплат за лікарняним?

17.06.2020 / 12:40

Фонд соціального страхування України роз’яснює, що період перебування у відпустці без збереження заробітної плати вважається невідпрацьованим з поважних причин та виключається з розрахункового періоду при визначенні суми матеріального забезпечення від Фонду соціального страхування України.

Строк такої відпустки у загальних випадках становить до 15 календарних днів на рік. Водночас на період накладеного карантину тривалість відпустки без збереження заробітної плати за згодою сторін може перевищувати 15 календарних днів. Зазначена норма регламентована частиною третьою ст. 84 КЗпП України та частиною третьою ст. 26 Закону України «Про відпустки», відповідні зміни набрали чинності 17.03.2020 р.

Незалежно від тривалості період відпустки без збереження заробітної плати за згодою сторін вважається...

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання