Новини

Транспортний податок: куди звертатися для звірки?

17.06.2020 / 17:20

До якого контролюючого органу необхідно звертатись ФО для проведення звірки даних по транспортному податку?

Відповідно до пп. 267.6.10 ст. 267 ПКУ фізичні особи – платники транспортного податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за своєю податковою адресою (місцем реєстрації) для проведення звірки даних щодо:

а) об’єктів оподаткування, що перебувають у власності платника податку;

б) розміру ставки податку;

в) нарахованої суми податку.

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання