Новини

Працівник не скористався соціальною відпусткою: чи виплатять за неї грошову компенсацію?

23.06.2020 / 17:30

Чи втрачається право на соціальну відпустку, якщо її не використано своєчасно?

Держпраці України роз’яснила, що згідно зі статтею 19 Закону України «Про відпустки» одинокій матері щорічно надається додаткова соціальна відпустка.

Відповідно до частини 1 ст. 24 Закону України «Про відпустки» в разі звільнення працівника йому виплачується грошова компенсація за всі не використані ним дні щорічної відпустки, а також ...

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання