Новини

РРО: в яких випадках ЦСО може розпломбувати?

03.07.2020 / 15:00

У ГУ ДПС у Луганській області розповіли, що за п. 9 розділу II Порядку опломбування реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 р. № 547 (далі – Порядок), розпломбування реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) та вилучення довідки про опломбування здійснюються центрами сервісного обслуговування (далі – ЦСО), з яким суб’єктом господарювання укладено договір про технічне обслуговування та ремонт РРО, у таких випадках: 

  • необхідність доступу до внутрішніх вузлів РРО для проведення ремонту, якщо це передбачено експлуатаційними документами виробника; 
  • за рішенням контролюючого органу; 
  • перед скасуванням реєстрації РРО (крім випадків виявлення невідповідності конструкції та/або програмного забезпечення РРО документації виробника); 
  • порушення цілісності пломб та/або засобів контролю, закінчення строку використання засобів контролю; 
  • припинення дії договору про технічне обслуговування та ремонт РРО; 
  • перехід на технічне обслуговування до іншого ЦСО.