Новини

Шановні колеги, читачі, друзі!

03.07.2020 / 17:30
Шановні колеги, читачі, друзі!

Шановні колеги, читачі, друзі!

Прийміть найщиріші вітання — 5 липня виповнюється 25 років з дня виходу першого номера журналу «Вісник». Безперечно, це серйозний, дорослий рубіж для будь-якого видання. Нині завдяки наполегливій праці колективу журнал належить до лідерів електронних ділових ЗМІ.

Уже чверть століття ми — журнал про оподаткування. Тому нас по праву називають надійним податковим помічником. Адже наше основне завдання — оперативно інформувати читача про всі зміни податкового, митного та бухгалтерського законодавства, нові точки зору, засновані на судовій та перевірній практиці, відповідати на злободенні і непрості запитання платників податків, розбиратися в заплутаних податкових ситуаціях.

Сьогодні можна констатувати, що у журналу відкрилось друге дихання і це — наш спільний успіх. Оновлена електронна версія журналу, безумовно, сприяє прискоренню процесу донесення до читачів найсвіжіших публікацій. Ну а сайт щодня наповнюється корисною інформацією, і не дарма кожен день його відвідують десятки тисяч користувачів.

Примітно, що за останні роки істотно розширилася тематика журналу, з’явилися нові цікаві рубрики, що дають можливість йти в ногу з часом, підтримувати інтерес читацької аудиторії.

Бажаємо всім, хто причетний до створення журналу, успіхів, здоров’я, щастя, родинного  благополуччя! І окрема подяка нашим читачам! Адже саме зростання читацької аудиторії журналу дає можливість йому постійно розвиватися.

Ваш «Вісник»