Новини

ТЦУ: відповіді податківців на актуальні запитання

06.07.2020 / 10:10

Нещодавно відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Трансфертне ціноутворення: нововведення з урахуванням змін, внесених Законом України від 16 січня 2020 року № 466-IХ». На запитання відповідав заступник начальника відділу трансфертного ціноутворення управління податкових перевірок, трансфертного ціноутворення та міжнародного оподаткування Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Михайло Череваня.

Запитання 1. Чи залишилася без змін інформація про зіставних юридичних осіб для розрахунку фінансових показників? Чи залишилась частка участі не більше 20 %?

Відповідь.  Законом України від 16 січня 2020 року №466-IX внесено зміни до Податкового кодексу України (далі — ПКУ), які стосуються насамперед змін в в підпункті 39.3.2.9 статті 39 Кодексу. Якщо раніше зіставна юридична особа не володіла прямо та/або опосередковано корпоративними правами іншої юридичної особи з часткою такої участі більше 20 % або не мала як учасника (акціонера) юридичну особу з часткою прямої (опосередкованої) участі більше 20 %, то зараз така частка збільшилась і становить 25 %.

Запитання 2. Які зміни відбулися у методі порівняльної неконтрольованої ціни?

...

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання