Новини

Помилково сплачено ПДФО: як повернути?

06.07.2020 / 17:00

Яким чином повернути ПДФО, який був сплачений при укладанні договору купівлі-продажу (обміну) нерухомого майна ФО, у якої не виникає обов’язку щодо сплати вказаного податку?

Якщо у фізичної особи при здійсненні операції з продажу (обміну) нерухомого майна відповідно до п. 172.1 ст. 172 ПКУ не виникає обов’язку щодо сплати податку на доходи фізичних осіб, то сума податку, самостійно визначена нею та сплачена до бюджету за місцем нотаріального посвідчення такого договору, підлягає поверненню платнику відповідно до ст. 43 ПКУ як помилково сплачена.

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання