Новини

COVID-19: за яких умов вартість безоплатно наданого медобладнання закладам охорони здоров’я враховується у витратах без обмежень?

08.07.2020 / 09:00

ДПС України роз’яснила, що сума коштів, вартість лікарських засобів для надання медичної допомоги хворим, дезінфекційних засобів і антисептиків, медичного обладнання, засобів індивідуального захисту, медичних виробів для скринінгу хворих, розхідних матеріалів для надання медичної допомоги, медичних виробів, лабораторного обладнання, розхідних матеріалів, реагентів для лабораторних досліджень; медичних виробів, лабораторного обладнання, розхідних матеріалів для інфекційних відділень, патологоанатомічних відділень тощо, засобів особистої гігієни, продуктів харчування, добровільно перерахованих (переданих) протягом дії карантину організаціям та закладам охорони здоров'я, визначеним у п. 511 підрозділу 4 розділу XX ПКУ, враховується платником податку при обчисленні об’єкта оподаткування податком на прибуток підприємств без обмеження, передбаченого абзацом першим пп. 140.5.9 ст. 140 ПКУ, починаючи з дати набрання чинності Законом України від 30.03.2020 р. № 540.

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання