Новини

ДПС: отримати інформацію про останні зміни в законодавстві та інформаційні листи можна не виходячи з дому

11.07.2020 / 08:30
ДПС: отримати  інформацію про останні зміни в законодавстві та інформаційні листи можна не виходячи з дому

ДПС України інформує, що однією з її популярних послуг, якою активно користуються платники податків, є безкоштовна розсилка на їхні електронні скриньки інформації щодо останніх змін в законодавстві, термінів сплати податків, інформаційних листів ДПС тощо. База платників податків, яким направляється інформація, налічує 20,4 тис. осіб.

Спрощено також механізм реєстрації на отримання інформації про останні зміни в законодавстві та інформаційні листи засобами електронної пошти.

Зробити це можна в Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі (ЗІР) та його мобільних додатках, в яких запроваджено нову функцію, яка дає змогу охочим у два кліки зареєструватися на отримання такої інформації від ДПС.

Реєстрація здійснюється через розділ ЗІР «Останні зміни в законодавстві» шляхом заповнення «Форми зворотнього зв’язку»:

Скористатися ЗІР можна через офіційний вебпортал ДПС (вкладка «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс») або безпосередньо в інтернет-мережі за адресою: zir.tax.gov.ua.

Мобільні додатки ЗІР можна безкоштовно завантажити на власні мобільні пристрої, скориставшись інтернет-магазинами: App Store та Google Play.