Новини

Податківці виявили помилки в заповненні додатків 3 та/або 4 до декларації з ПДВ: чи можуть зменшити суму бюджетного відшкодування?

13.07.2020 / 12:00

Чи може контролюючий орган за результатами перевірки зменшити суму бюджетного відшкодування, якщо платником було допущено помилку при заповненні додатка 3 (Д3) та/або додатка 4 (Д4) до декларації з ПДВ?

Платник податку, який має право на отримання бюджетного відшкодування та прийняв рішення про повернення суми бюджетного відшкодування, подає відповідному контролюючому органу податкову декларацію та заяву про повернення суми бюджетного відшкодування, яка відображається у податковій декларації.

У складі декларації з ПДВ подаються, зокрема додаток 3 (Д3) «Розрахунок суми бюджетного відшкодування» та/або додаток 4 (Д4) «Заяви про повернення суми бюджетного відшкодування та/або суми коштів на рахунку у системі електронного адміністрування податку на додану вартість та/або врахування реєстраційної суми платника податку, що реорганізується, в обрахунку реєстраційної суми правонаступника».

Якщо за результатами...

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання