Новини

Оподаткування доходів громадян: відповіді податківців під час «гарячої лінії»

13.07.2020 / 17:00

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з начальником управління податків і зборів з фізичних осіб Людмилою Кончук на тему: «Оподаткування доходів фізичних осіб. Декларування доходів громадян».
Відповіді на цікаві запитання пропонуємо вашій увазі.


Чи оподатковується ПДФО та військовим збором та за якою ознакою доходу відображається у формі 1 ДФ сума допомоги на дітей, яка надається фізичній особі – платнику єдиного податку першої чи другої групи, на період здійснення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби?

Чи має право на податкову знижку військовослужбовець, який отримує грошове забезпечення?

Які штрафні (фінансові) санкції застосовуються до податкового агента за подання одночасно двох або більше уточнюючих податкових розрахунків за формою 1ДФ?

Чи має право ФОП на загальній системі оподаткування включити до складу витрат вартість придбаних основних засобів (комп’ютера) з метою використання в господарській діяльності?

Чи підлягають списанню не сплачені суми недоїмки, штрафних санкцій та пені, нараховані ФОП, які не здійснювали діяльність?

 

 

 

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання