Новини

Платіжні системи: ОВП про використання РРО

17.07.2020 / 14:20

Офіс великих платників податків ДПС повідомляє, що Національний банк України (далі – НБУ) Постановою від 01.07.2020 р. № 92 вніс зміни до «Положення про порядок реєстрації платіжних систем, учасників платіжних систем та операторів послуг платіжної інфраструктури», затвердженого постановою НБУ від 04.02.2014 р. № 43.

Починаючи з 11.07.2020 р. вимоги цього Положення щодо реєстрації учасників — резидентів платіжних систем, платіжними організаціями яких є як резиденти, так і нерезиденти, поширюються на операторів поштового зв'язку, які отримали ліцензію НБУ на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків.

Небанківські фінансові установи та оператор поштового зв'язку, які отримали ліцензію НБУ на переказ коштів у національній валюті України без відкриття рахунку, зобов'язані виконувати вимоги Інструкції щодо здійснення операцій з переказу готівки в національній валюті через пункти надання фінансових послуг та із застосуванням платіжних терміналів та програмно-технічних комплексів самообслуговування (далі — ПТКС), а також щодо оформлення касових документів (пп. 51 п. 2 розділу І «Інструкції про ведення касових операцій банками в Україні», затвердженої Постановою Національного банку від 25.09.2018 р. № 103).

Нагадуємо, що ...

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання