Новини

Постачання «антикоронавірусних» товарів: чи можна відмовитися від застосування пільг з ПДВ?

20.07.2020 / 12:00

ДПС України пояснила, що податкові пільги, визначені ст. 197 та окремими пунктами підрозділу 2 розділу XX ПКУ, надаються не окремим платникам податків, а застосовуються при здійсненні операцій з постачання тих чи інших товарів чи надання тих чи інших послуг. Тому платники ПДВ не мають права ні відмовитися, ні зупинити використання режиму звільнення від оподаткування на один чи декілька звітних періодів, якщо дію пільги прямо не зупинено чи не обмежено відповідними нормами ПКУ.

Таке правило повною мірою застосовується і до пільги з оподаткування, яка передбачена п. 71 підрозділу 2 розділу XX ПКУ.

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання