Новини

Постачання житла: коли для цілей оподаткування ПДВ операція вважається першим постачанням?

22.07.2020 / 11:50

ДПС України пояснила, що якщо підприємство (забудовник) самостійно не здійснювало будівництво житла, а залучало до такого будівництва підрядника (будівельну організацію), тобто виступало замовником будівництва, то для цілей оподаткування ПДВ першим постачанням житла у розумінні пп. 197.1.14 ст. 197 ПКУ є операція підрядника (будівельної організації) з постачання підприємству (забудовнику) послуг із спорудження житла (об’єктів житлового фонду).

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання