Новини

Реалізація товарів резидентам Молдови та Кіпру: як коригується фінрезультат?

23.07.2020 / 15:00

ДПС України пояснила, що оскільки резиденти Республіка Молдова та Республіка Кіпр внесені до Переліку держав (територій), які відповідають критеріям, установленим пп. 39.2.1.2 ст. 39 ПКУ, затвердженим постановою КМУ від 27.12.2017 р. № 1045 (далі — Перелік), то у разі якщо операції з ними не відповідають вартісним критеріям, встановленим пп. 39.2.1.7 ст. 39 ПКУ, платник податку повинен збільшити фінансовий результат на суму 30 % вартості реалізованих товарів за підсумками податкового (звітного) року.

Втім вимоги пп. 140.5.5 ст. 140 Кодексу не застосовуються платником податку, якщо операція не є контрольованою та сума таких доходів підтверджується платником податку за цінами, визначеними за принципом «витягнутої руки» відповідно до процедури, встановленої ст. 39 ПКУ, але без подання звіту про КО.

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання