Новини

«Зарплатні» забезпечення: чи впливають на фінрезультат?

28.07.2020 / 16:50

ДПС України нагадала, що операції із створення та використання забезпечень по виплатам, пов’язаним з оплатою праці та витратами на оплату відпусток працівників, не беруть участі при коригуванні фінансового результату до оподаткування за підпунктами 139.1.1 та 139.1.2 ст. 139 ПКУ.

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання