Новини

На транспорті запровадять єдиний e-квиток: Уряд підтримав реалізацію експериментального проєкту

31.07.2020 / 11:00

29.07.2020 р. на своєму засіданні Уряд схвалив постанову, яка передбачає реалізацію експериментального проєкту щодо впровадження послуги з оформлення єдиного e-квитка на Транспортному порталі електронних послуг e-transport.gov.ua. Це сприятиме наданню зручних та сучасних цифрових послуг для населення у різних видах транспорту на одному ресурсі при плануванні подорожі.

Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

«Сучасний транспорт має бути максимально простим, комфортним та зручним для кожного. Можливість придбання е-квитків у різних галузях транспорту роблять сервіс для пасажира простішим у використанні, а саму послугу швидшою в оформленні. Наша амбітна мета – об’єднати всі види транспорту одним електронним квитком. Експериментальний проект з впровадження е-квитка починаємо у столиці із єдиного е-квитка на залізницю та метро. Вдячний колегам-урядовцям за підтримку цієї ініціатив», –  зазначив очільник Міністерства.

Впровадженням експериментального проекту займатиметься ДП «Галузевий центр цифровізації та кібербезпеки» у співпраці з АТ «Укрзалізниця» та авіакомпанією SkyUp. Відповідно до схваленої Урядом постанови, пропонується затвердити Порядок реалізації проекту та встановити термін його реалізації до 30 червня 2021 року.