Новини

Операції з корпоративними правами та ЦП підприємства-банкрута: як коригується фінрезультат?

03.08.2020 / 16:00

ДПС України роз’яснила, що якщо у власності платника податку перебувають корпоративні права щодо господарського товариства, яке визнано банкрутом або припинено як юридичну особу у зв’язку з ліквідацією такого господарського товариства, та придбані неборгові цінні папери, які списано з рахунку в цінних паперах платника в депозитарній установі за рішенням НКЦПФР, що пов’язано з банкрутством або припиненням емітента таких неборгових цінних паперів у зв’язку з його ліквідацією, то активи у вигляді таких корпоративних прав та неборгових цінних паперів визнаються безнадійною заборгованістю (пп. «д» пп. 14.1.11 ст. 14 ПКУ).

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання