Новини

Оплата фізособою послуг для підприємства з використанням платіжної картки: коли виникає оподатковуваний дохід?

03.08.2020 / 16:30

ДПС України роз’яснила, що у разі якщо оплата здійснюється фізичною особою (працівником) від імені та за рахунок юридичної особи (роботодавця) з використанням корпоративної платіжної картки, то кошти, отримані від роботодавця таким працівником під звіт, не включаються до його загального місячного (річного) оподатковуваного доходу за умови дотримання усіх вимог, встановлених п. 170.9 ст. 170 ПКУ.

Втім якщо оплата послуг на користь роботодавця здійснюється працівником за рахунок власних коштів з використанням особистої платіжної картки у зв’язку з виконанням дорученої йому роботи (трудової функції), то дохід у вигляді компенсації...

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання